Garnki Venice – najwyższa jakość – niska cena!

Kompletny zestaw garnków jest z pewnością niezbędny w każdym domu. W jego skład powinny wchodzić garnki różnych wielkości, ale też głębokie patelnie czy frytkownica. Tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne od uznanych producentów umożliwiają łatwe przygotowywanie zdrowych posiłków. Do najwyżej cenionych na rynku należą z pewnością garnki venice.

Kompletny zestaw naczyń kuchennych

Garnki venice można kupować pojedynczo, poleca się jednak nabycie całego zestawu. Jest to tańsza opcja umożliwiają pełne wyposażenie kuchni. Producent oferuje różne zestawy, w zależności od konkretnych potrzeb klientów. Komponując zestawy garnków firma Venice konsultowała się ze specjalistami – szefami kuchni, którzy przygotowywaniem potraw zajmują się zawodowo. Stąd też w zestawach znajdują się wszystkie niezbędne naczynia, umożliwiające przygotowywanie potraw na różne sposoby. W skład zestawów wchodzą m.in.

  • garnki różnych wielkości
  • garnki do gotowania na parze w systemie wieżowym
  • głębokie patelnie
  • misa z przykryciem
  • frytkownica

Zdrowe posiłki

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne dla zdrowia jest przygotowywanie posiłków w odpowiednich naczyniach. Dzisiaj wielu ludzi zwraca uwagę na to, czy kupowane artykuły spożywcze są zdrowe. Zapominają jednak o tym, iż przygotowując je w nieodpowiedni sposób, w niewłaściwych garnkach pozbawiają pożywienie wartości odżywczych.

Gotowanie na parze

Specjaliści coraz częściej odradzają tradycyjne gotowanie potraw, które pozbawia ich większości najważniejszych składników odżywczych. Garnki venice umożliwiają natomiast gotowanie potraw na parze w tzw. systemie wieżowym. Technika ta pozwala na szybkie ugotowanie potraw, które nie tracą przy tym wartości odżywczych.

Smażenie potraw

Wykorzystywanie do smażenia tłuszczów sprawia, iż jedzenie staje się wysokokaloryczne. Ponadto, regularne spożywanie dużych ilości tłuszczów negatywnie wpływa na zdrowie. Garnki venice wyposażone są w system umożliwiający smażenie bez wykorzystywania jakiegokolwiek dodatkowego tłuszczu. Można więc zrezygnować z oleju, oliwy czy smalcu. Garnki venice do smażenia wykorzystują bowiem naturalny tłuszcz wydobywany z przygotowywanych potraw.

Wytrzymałość garnków venice

Zakup zestawu garnków venice umożliwia korzystanie z jednego kompletu naczyń przez wiele lat. Gwarantują to takie ich cechy jak:

  • wykonanie ze stali szlachetnej
  • solidne połączenie poszczególnych elementów
  • 20 lat gwarancji

Dzisiaj na rynku nie brakuje bardzo tanich garnków, wykonanych z niskiej jakości materiałów. Często są one skonstruowane z cienkich blach, które już po kilku miesiącach ulegają zużyciu. Popularne są również niezbyt wytrzymałe garnki aluminiowe z plastikowymi rączkami, które szybko odpadają.

Co gorsza, niskie jakości garnki wpływają również negatywnie na zdrowie. Wiele tanich patelni posiada odklejający się teflon. Nie od dziś wiadomo, że teflon jest materiałem rakotwórczym, który przedostając się do jedzenia stanowi bardzo poważne zagrożenie. Co więcej, niskiej jakości garnki w kontakcie z niektórymi związkami chemicznymi uwalniają niebezpieczny glin.

Garnki venice dzięki stalowej konstrukcji są odporne na działanie rozmaitych substancji, przez co podczas gotowania czy smażenia nie zachodzą żadne niebezpieczne reakcje chemiczne. Solidność wykonania sprawia natomiast, że poszczególne elementy garnków nie odpadają, nie odkleja się również teflon.

Jak kupić garnki venice?

Na stronie producenta istnieje możliwość nabycia zarówno pojedynczych garnków venice jak i całego zestawu. Niewątpliwie, kupno kompletu jest bardziej opłacalne finansowo oraz pozwala zapomnieć o jakichkolwiek dodatkowych zakupach naczyń kuchennych.

Warto zauważyć, że garnki venice sprzedawane są również podczas pokazów odbywających się regularnie na terenie całego kraju. Podczas prezentacji klienci mają okazje zobaczyć, jak garnki venice spisują się w trakcie pracy. Możliwe jest obejrzenie ich z bliska, dzięki czemu kupuje się znane i sprawdzone produkty. Ceny zestawów podczas prezentacji są zmienne, gdyż również ich zawartość ulega co pewien czas drobnym zmianom.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *